Продукція > AVX > TRJD226M020S0150V
TRJD226M020S0150V
TRJD226M020S0150V AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 20% ESR = 150mOhm
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD226M020S0150V TRJD226M020S0150V Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 20% ESR = 150mOhm