Продукція > AVX > TRJD226M035R0200V
TRJD226M035R0200V
TRJD226M035R0200V AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 20% ESR = 200mOhm
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD226M035R0200V TRJD226M035R0200V Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 20% ESR = 2 00mOhm