Продукція > AVX > TRJD476K025H0250
TRJD476K025H0250
TRJD476K025H0250 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 10% ESR = 250mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD476K025H0250 TRJD476K025H0250 Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 10% ESR = 250mOhm