Продукція > KYOCERA AVX > TRJD476K025R0250
TRJD476K025R0250
TRJD476K025R0250 KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD476K025R0250 TRJD476K025R0250 Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 25V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
Кількість Ціна
TRJD476K025R0250 TRJD476K025R0250 Виробник : Kyocera AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 10%