Продукція > AVX > TRJE106M050S0300
TRJE106M050S0300
TRJE106M050S0300 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 10uF 20% ESR = 300mOhm
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE106M050S0300 TRJE106M050S0300 Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 10uF 20% ESR = 300mOhm