TRJE157M016RRJ
TRJE157M016RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
на замовлення 657 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-20% 16V.
Інші пропозиції TRJE157M016RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE157M016RRJ TRJE157M016RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
на замовлення 657 шт:
TRJE157M016RRJ TRJE157M016RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-20% 16V
на замовлення 460 шт: