Продукція > KYOCERA AVX > TRJU226K050RRJV
TRJU226K050RRJV
TRJU226K050RRJV Kyocera AVX
TRJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 22uF 10% 2924 ES R= 500 mOhm
на замовлення 1319 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 50V 2924, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJU226K050RRJV TRJU226K050RRJV Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 50V 2924
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 269 шт:
Кількість Ціна
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: U
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V