Продукція > KYOCERA AVX > TRMD227K010R0035
TRMD227K010R0035
TRMD227K010R0035 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10V 10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TRMD227K010R0035 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 220 µF, 10 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.035 ohm, D, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 2.7A, Produktpalette: TRM Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 999 шт:
Кількість Ціна
TRMD227K010R0035 TRMD227K010R0035 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 220UF 10V 10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
TRMD227K010R0035 TRMD227K010R0035 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: KYOCERA AVX - TRMD227K010R0035 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 220 µF, 10 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.035 ohm, D
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 2.7A
Produktpalette: TRM Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 2.7A
Produktpalette: TRM Series
Hersteller-Größencode: D
Produktbreite: 4.3mm