Продукція > KYOCERA AVX > TRMD337K006R0035
TRMD337K006R0035
TRMD337K006R0035 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRMD337K006R0035 TRMD337K006R0035 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
TRMD337K006R0035 TRMD337K006R0035 Виробник : Kyocera AVX catalogue_TRM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3v 330uF 10% Tol E SR = 35