Продукція > KYOCERA AVX > TRME226K035R0060
TRME226K035R0060
TRME226K035R0060 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRME226K035R0060 TRME226K035R0060 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 478 шт:
Кількість Ціна
TRME226K035R0060 TRME226K035R0060 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10% 2917 ES R= 60 mOhm