Продукція > KYOCERA AVX > TRME336K035R0050
TRME336K035R0050
TRME336K035R0050 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TRME336K035R0050 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 33 µF, 35 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.05 ohm, E, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 4.1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.05ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 33µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 2.32A, Produktpalette: TRM Series, Hersteller-Größencode: E, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRME336K035R0050 TRME336K035R0050 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: E
Grade: Automotive
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 527 шт:
Кількість Ціна
TRME336K035R0050 TRME336K035R0050 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014478416-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TRME336K035R0050 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 33 µF, 35 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.05 ohm, E
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 4.1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.05ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 2.32A
Produktpalette: TRM Series
Hersteller-Größencode: E
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 462 шт:
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 4.1mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 2.32A
Produktpalette: TRM Series
Hersteller-Größencode: E
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 462 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TRME336K035R0050 TRME336K035R0050 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 10% 2917 ES R= 50 mOhm