Продукція > KYOCERA AVX > TRME476K025R0065
TRME476K025R0065
TRME476K025R0065 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 65mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 65mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 25 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRME476K025R0065 TRME476K025R0065 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: E
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V