Продукція > KYOCERA AVX > TRMU108K004R0023
TRMU108K004R0023
TRMU108K004R0023 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1000UF 10% 4V 2924
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 10% 4V 2924, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRMU108K004R0023 TRMU108K004R0023 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 1000UF 10% 4V 2924
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
TRMU108K004R0023 TRMU108K004R0023 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 1000uF 10% 2924 E SR= 23 mOhm