Продукція > AVX CORPORATION > TRMU158K002R0023
TRMU158K002R0023
TRMU158K002R0023 AVX Corporation
catalogue_TRM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1500UF 10% 2.5V 2924
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 1500uF 10% 2924 ESR= 23 mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRMU158K002R0023 TRMU158K002R0023 Виробник : AVX Corporation catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 1500UF 10% 2.5V 2924
на замовлення 400 шт:
TRMU158K002R0023 TRMU158K002R0023 Виробник : AVX catalogue_TRM-1021477.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 1500uF 10% 2924 ESR= 23 mOhm
TRMU158K002R0023 TRMU158K002R0023 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM-3077572.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 1500uF 10% 2924 ESR= 23 mOhm