Продукція > KYOCERA AVX > TRMU687K006R0018
TRMU687K006R0018
TRMU687K006R0018 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2924
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 680uF 10% 2924 ESR= 18 mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRMU687K006R0018 TRMU687K006R0018 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2924
товару немає в наявності
TRMU687K006R0018 TRMU687K006R0018 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM-3077572.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 680uF 10% 2924 ESR= 18 mOhm