Продукція > AMPHENOL PCTEL > TRPS-20INT-2458B
TRPS-20INT-2458B
TRPS-20INT-2458B Amphenol PCTEL
TRP-20INT-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 1.5865GHZ DOME QMA MALE
Features: Cable - 5.1816m
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 1.565GHz ~ 1.608GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Cellular, GNSS, GPS, ISM, LoRa, LPWAN, LTE, Wi-Fi
Gain: -2dBic, 3dBic, 9.4dBi, 9.4dBi
Termination: QMA Male (2)
Number of Bands: 3
VSWR: 1.2, 1.4, 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.460" (87.88mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 1.5865GHz, 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: Navigation, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 1.5865GHZ DOME QMA MALE, Features: Cable - 5.1816m, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 1.565GHz ~ 1.608GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Cellular, GNSS, GPS, ISM, LoRa, LPWAN, LTE, Wi-Fi, Gain: -2dBic, 3dBic, 9.4dBi, 9.4dBi, Termination: QMA Male (2), Number of Bands: 3, VSWR: 1.2, 1.4, 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.460" (87.88mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 1.5865GHz, 2.45GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: Navigation, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.