TS-1000-112A
TS-1000-112A MEAN WELL USA Inc.
TS-1000-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 12VDC 1KW 2 OUTLET
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: No
Part Status: Obsolete
Power - Output Continuous: 1 kW
Power - Output Surge: 2 kW
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 12VDC 1KW 2 OUTLET, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: No, Part Status: Obsolete, Power - Output Continuous: 1 kW, Power - Output Surge: 2 kW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS-1000-112A TS-1000-112A Виробник : Mean-Well USA, Inc. ts-1000-spec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 100VAC/110VAC/115VAC/120VAC 1000W True Sine Wave
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
TS-1000-112A TS-1000-112A Виробник : MEAN WELL TS-1000-spec.pdf Power Inverters 1000W In12Vdc Selectable VAC Out