TS-1000-124A
TS-1000-124A Mean-Well USA, Inc.
ts-1000-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC to AC Inverter 24VDC-IN 100VAC/110VAC/115VAC/120VAC 1000W True Sine Wave
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 24VDC 1KW 2 OUTLET, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: No, Part Status: Obsolete, Power - Output Continuous: 1 kW, Power - Output Surge: 2 kW.
Інші пропозиції TS-1000-124A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS-1000-124A TS-1000-124A Виробник : MEAN WELL USA Inc. TS-1000-spec.pdf Description: INVERTER 24VDC 1KW 2 OUTLET
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: No
Part Status: Obsolete
Power - Output Continuous: 1 kW
Power - Output Surge: 2 kW
товару немає в наявності
TS-1000-124A TS-1000-124A Виробник : MEAN WELL TS-1000-spec.pdf Power Inverters 1000W In24Vdc Selectable VAC Out