TS-1000-224B
TS-1000-224B Mean-Well USA, Inc.
ts-1000-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC to AC Inverter 24VDC-IN 200VAC/220VAC/230VAC/240VAC 1000W True Sine Wave
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 24VDC 1KW 1 OUTLET, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: Europe, Remote Capability: No, Part Status: Obsolete, Power - Output Continuous: 1 kW, Power - Output Surge: 2 kW.
Інші пропозиції TS-1000-224B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS-1000-224B TS-1000-224B Виробник : MEAN WELL TS-1000-spec.pdf DC/AC, 1000W, вхід 21...30 VDC, вихід 230VAC/50Hz, 0...+40 C Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
TS-1000-224B TS-1000-224B Виробник : MEAN WELL TS-1000-spec.pdf DC/AC, 1000W, вхід 21...30 VDC, вихід 230VAC/50Hz, 0...+40 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
TS-1000-224B TS-1000-224B Виробник : MEAN WELL USA Inc. TS-1000-spec.pdf Description: INVERTER 24VDC 1KW 1 OUTLET
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: No
Part Status: Obsolete
Power - Output Continuous: 1 kW
Power - Output Surge: 2 kW
TS-1000-224B TS-1000-224B Виробник : MEAN WELL TS-1000-spec.pdf Power Inverters 1000W In24Vdc EUROPE