TS-701-HM-40
TS-701-HM-40 Schurter Inc.
typ_TS-701.pdf
Виробник: Schurter Inc.
Description: CIR BRKR THRM 40A 250VAC 50VDC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук