TS1084CZ-3.3 Taiwan Semiconductor
TS1084_B07.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
3.3V 5A TO-220 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Лінійний СН, Uвих, В = 3,3, Uвх, В = до 12, Iвих = 5 А, Udrop, В = 1,3 @ 5 А, Тексп, °С = -20...+85, Точ, % = 1,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: TO-220 Од. вим: шт, кількість в упаковці: 100 шт.
Інші пропозиції TS1084CZ-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS1084CZ-3.3 Виробник : Taiwan Semiconductor TS1084_TSC.pdf Лінійний СН, Uвих, В = 3,3, Uвх, В = до 12, Iвих = 5 А, Udrop, В = 1,3 @ 5 А, Тексп, °С = -20...+85, Точ, % = 1,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: TO-220 Од. вим: шт