TS10K40-A
TS10K40-A Taiwan Semiconductor
ts10k40-a20series_d2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Rectifier Bridge Single 400V 10A 4-Pin TS4K Tube
на замовлення 1604 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 400V 10A TS4K, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS4K, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS4K, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - Peak Reverse (Max): 400 V, Current - Average Rectified (Io): 10 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS10K40-A TS10K40-A Виробник : Taiwan Semiconductor ts10k40-a20series_d2103.pdf Diode Rectifier Bridge Single 400V 10A 4-Pin TS4K Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
TS10K40-A TS10K40-A Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TS10K40-A SERIES_D2103.pdf Description: BRIDGE RECT 1PHASE 400V 10A TS4K
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, TS4K
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS4K
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Peak Reverse (Max): 400 V
Current - Average Rectified (Io): 10 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V
на замовлення 143 шт:
Мінімальне замовлення: 5
TS10K40-A TS10K40-A Виробник : Taiwan Semiconductor TESD5V0V4UCU6_D2109-3234479.pdf Bridge Rectifiers 10A, 400V, Standard Bridge Rectifier