TS10K40H
TS10K40H Taiwan Semiconductor Corporation
TS10K40 SERIES_F2101.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 10A, 400V, STANDARD BRIDGE RECTI
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, TS4K
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS4K
Grade: Automotive
Voltage - Peak Reverse (Max): 400 V
Current - Average Rectified (Io): 10 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10A, 400V, STANDARD BRIDGE RECTI, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS4K, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS4K, Grade: Automotive, Voltage - Peak Reverse (Max): 400 V, Current - Average Rectified (Io): 10 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TS10K40H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS10K40H TS10K40H Виробник : Taiwan Semiconductor TS10K40 SERIES_F2101.pdf Bridge Rectifiers 10A, 400V, Standard Bridge Rectifier