TS10K60-A
TS10K60-A Taiwan Semiconductor Corporation
TS10K40-A SERIES_D2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 600V 10A TS4K
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, TS4K
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS4K
Part Status: Active
Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V
Current - Average Rectified (Io): 10 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
на замовлення 6610 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 600V 10A TS4K, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS4K, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS4K, Part Status: Active, Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V, Current - Average Rectified (Io): 10 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS10K60-A TS10K60-A Виробник : Taiwan Semiconductor TS10K40-A SERIES_D2103.pdf Bridge Rectifiers 10A, 600V, Standard Bridge Rectifier
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TS10K60-A TS10K60-A Виробник : Taiwan Semiconductor ts10k40-a20series_d2103.pdf Diode Rectifier Bridge Single 600V 10A 4-Pin TS4K Tube
на замовлення 10 шт: