TS10KL100H
TS10KL100H Taiwan Semiconductor Corporation
TS10KL60 SERIES_G2104.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 10A, 1000V, STANDARD BRIDGE RECT
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, KBJL
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: KBJL
Grade: Automotive
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 10 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10A, 1000V, STANDARD BRIDGE RECT, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, KBJL, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: KBJL, Grade: Automotive, Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV, Current - Average Rectified (Io): 10 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TS10KL100H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS10KL100H TS10KL100H Виробник : Taiwan Semiconductor TLD8S10AH_2520SERIES_D2103-3234582.pdf LDO Voltage Regulators 10A, 1000V, Standard Bridge Rectifier