TS10P06G-K
TS10P06G-K Taiwan Semiconductor Corporation
TS10P01G-K SERIES_C2104.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 10A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 10 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 10 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V.
Інші пропозиції TS10P06G-K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS10P06G-K TS10P06G-K Виробник : Taiwan Semiconductor TS10P01G-K SERIES_C2104.pdf Bridge Rectifiers 10A, 800V, Standard Bridge Rectifier