TS10P07G
TS10P07G Taiwan Semiconductor Corporation
TS10P01G SERIES_L2203.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 10A TS-6P
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 10 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V
на замовлення 1178 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 10A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV, Current - Average Rectified (Io): 10 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V.
Інші пропозиції TS10P07G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS10P07G TS10P07G Виробник : Taiwan Semiconductor TS10P01G_SERIES_L2203-2949941.pdf Bridge Rectifiers 10A, 1000V, Standard Bridge Rectifier