TS-400-224B
TS-400-224B Mean-Well USA, Inc.
ts-400-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC to AC Inverter 24VDC-IN 200VAC/220VAC/230VAC/240VAC 400W True Sine Wave
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/AC, 400W, вхід 21...30 VDC, вихід 220VAC/50Hz, -10...+40 C Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції TS-400-224B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS-400-224B TS-400-224B Виробник : MEAN WELL TS-400-spec.pdf DC/AC, 400W, вхід 21...30 VDC, вихід 220VAC/50Hz, -10...+40 C Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
TS-400-224B TS-400-224B Виробник : MEAN WELL TS-400-spec.pdf DC/AC, 400W, вхід 21...30 VDC, вихід 220VAC/50Hz, -10...+40 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
TS-400-224B TS-400-224B Виробник : MEAN WELL USA Inc. TS-400-spec.pdf Description: INVERTER 24VDC 400W 1 OUTLET
TS400-224B TS400-224B Виробник : MEAN WELL Power Inverters 400W 24VDC 230VAC EUROPE Receptacle