TS40P05G
TS40P05G Taiwan Semiconductor
ts40p05g20series_g2203.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Rectifier Bridge Single 600V 40A 4-Pin TS-6P Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 40A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V, Current - Average Rectified (Io): 40 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V.
Інші пропозиції TS40P05G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS40P05G TS40P05G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation pdf.php?pn=TS40P05G Description: BRIDGE RECT 1P 600V 40A TS-6P
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, TS-6P
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V
Current - Average Rectified (Io): 40 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
товару немає в наявності
TS40P05G TS40P05G Виробник : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=TS40P05G Bridge Rectifiers 40A, 600V, Standard Bridge Rectifier