TS50P07GH
TS50P07GH Taiwan Semiconductor
ts50p05g20series_h2203.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Rectifier Bridge Single 1KV 50A 4-Pin TS-6P Tube Automotive AEC-Q101
на замовлення 3565 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 78
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 50A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Grade: Automotive, Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV, Current - Average Rectified (Io): 50 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS50P07GH TS50P07GH Виробник : Taiwan Semiconductor ts50p05g20series_h2203.pdf Diode Rectifier Bridge Single 1KV 50A 4-Pin TS-6P Tube Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
TS50P07GH TS50P07GH Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TS50P05G SERIES_H2203.pdf Description: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 50A TS-6P
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Grade: Automotive
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 50 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
TS50P07GH TS50P07GH Виробник : Taiwan Semiconductor TS50P05G SERIES_H2203.pdf Bridge Rectifiers 50A, 1000V, Standard Bridge Rectifier