TS5204CQ33 RFG
TS5204CQ33 RFG Taiwan Semiconductor
TS5204_M2003.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
LDO Voltage Regulators 80MA 3.3V ULTRA LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATOR
на замовлення 11970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 80mA, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 16V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Current Limit, PSRR: 65dB (100Hz), Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 80mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 3.1 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS5204CQ33 RFG TS5204CQ33 RFG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TS5204_M2003.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Current Limit
PSRR: 65dB (100Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 80mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 3.1 mA
на замовлення 15 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
PSRR: 65dB (100Hz)
Current - Supply (Max): 3.1 mA