TS78L12CS
TS78L12CS Taiwan Semiconductor
TS78L00_I15-1115512.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Linear Voltage Regulators 3-Terminal Low Current Positive
на замовлення 4230 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: 0°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 6.5 mA, Voltage - Input (Max): 35V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Control Features: Current Limit, PSRR: 42dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції TS78L12CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS78L12CS TS78L00_M2206.pdf
на замовлення 80 шт:
TS78L12CS TS78L12CS Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TS78L00_M2206.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6.5 mA
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
Control Features: Current Limit
PSRR: 42dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 100mA