Продукція > TS7 > TS78L15CS
TS78L15CS
TS78L00_M2206.pdf
Виробник:
на замовлення 2284 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TS78L15CS
Description: IC REG LINEAR 15V 100MA 8-SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: 0°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 6.6 mA, Voltage - Input (Max): 35V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 15V, Control Features: Current Limit, PSRR: 39dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції TS78L15CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS78L15CS TS78L15CS Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TS78L00_M2206.pdf Description: IC REG LINEAR 15V 100MA 8-SOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6.6 mA
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
Control Features: Current Limit
PSRR: 39dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 100mA