TSD10L200CW MNG
TSD10L200CW MNG Taiwan Semiconductor
tsd10l200cw_b2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Schottky 200V 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 200V; 10A, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: SMD, Load current: 10A, Case: D2PAK, Max. forward voltage: 0.98V, Max. forward impulse current: 100A, Max. off-state voltage: 200V, Semiconductor structure: common cathode; double.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSD10L200CW MNG TSD10L200CW MNG Виробник : Taiwan Semiconductor tsd10l200cw_b2103.pdf Diode Schottky 200V 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
TSD10L200CW MNG TSD10L200CW MNG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSD10H100CW%20SERIES_A15.pdf Description: DIODE, SCHOTTKY, TRENCH, 10A, 20
на замовлення 795 шт:
товару немає в наявності
TSD10L200CW MNG TSD10L200CW MNG Виробник : Taiwan Semiconductor TSD10L200CW_A15-1918628.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A 200V Trench Scho ttky
товару немає в наявності
Description: Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 200V; 10A
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: SMD
Load current: 10A
Case: D2PAK
Max. forward voltage: 0.98V
Max. forward impulse current: 100A
Max. off-state voltage: 200V