TSD12DYFR
TSD12DYFR Texas Instruments
tsd36c.pdf?ts=1750930446634&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C
Виробник: Texas Instruments
Description: 12V UNIDIRECTIONAL SURGE PROTECT
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
на замовлення 2491 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12V UNIDIRECTIONAL SURGE PROTECT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSD12DYFR TSD12DYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1750930446634&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C ESD Protection Diodes / TVS Diodes 12V unidirectional surge protection device in SOD-323 package
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
TSD12DYFR TSD12DYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1750930446634&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C Description: 12V UNIDIRECTIONAL SURGE PROTECT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: USB
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 300W