TSD15CDYFR
TSD15CDYFR Texas Instruments
tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C
Виробник: Texas Instruments
Description: TVS DIODE 15VWM 33VC SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 6.7pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V
Power - Peak Pulse: 390W
Power Line Protection: No
на замовлення 2865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 33VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 6.7pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 19V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V, Power - Peak Pulse: 390W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSD15CDYFR TSD15CDYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15V 13A bidirectiona l surge-protection d
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
TSD15CDYFR TSD15CDYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C Bidirectional TVS Surge Protection Device
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TSD15CDYFR TSD15CDYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C Description: TVS DIODE 15VWM 33VC SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: USB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Power - Peak Pulse: 390W