TSD18CDYFRQ1
TSD18CDYFRQ1 Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Description: TVS DIODE 18VWM 33VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 6.7pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V
Power - Peak Pulse: 390W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 18VWM 33VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 6.7pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 19V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V, Power - Peak Pulse: 390W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSD18CDYFRQ1 TSD18CDYFRQ1 Виробник : Texas Instruments Description: TVS DIODE 18VWM 33VC SOD323
Type: Zener
Applications: USB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Power - Peak Pulse: 390W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
TSD18CDYFRQ1 TSD18CDYFRQ1 Виробник : Texas Instruments ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 18V 13A b idirectional surge