TSD24CDYFR
TSD24CDYFR Texas Instruments
tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C
Виробник: Texas Instruments
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 4.3pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 25.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V
Power - Peak Pulse: 390W
Power Line Protection: No
на замовлення 2241 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 4.3pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 25.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V, Power - Peak Pulse: 390W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSD24CDYFR TSD24CDYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C ESD Protection Diodes / TVS Diodes Bidirectional 24V Su rge Protection Diod
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
TSD24CDYFR TSD24CDYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C Bidirectional TVS Surge Protection Device
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TSD24CDYFR TSD24CDYFR Виробник : Texas Instruments tsd36c.pdf?ts=1739258059423&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD36C Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323
Type: Zener
Applications: USB
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 390W