TSD24DYFRQ1
TSD24DYFRQ1 Texas Instruments
tsd12-q1.pdf?ts=1761592629009&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD12-Q1
Виробник: Texas Instruments
Description: AUTOMOTIVE 24V UNIDIRECTIONAL SU
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39V
Power - Peak Pulse: 250W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE 24V UNIDIRECTIONAL SU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39V, Power - Peak Pulse: 250W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSD24DYFRQ1 TSD24DYFRQ1 Виробник : Texas Instruments tsd12-q1.pdf?ts=1761592629009&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD12-Q1 ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 24V unidi rectional surge pro
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
TSD24DYFRQ1 TSD24DYFRQ1 Виробник : Texas Instruments tsd12-q1.pdf?ts=1761592629009&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTSD12-Q1 Description: AUTOMOTIVE 24V UNIDIRECTIONAL SU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: USB
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 250W