TSD36CDYFRQ1
TSD36CDYFRQ1 Texas Instruments
tsd24c-q1.pdf?ts=1749227343164
Виробник: Texas Instruments
Description: 36V BIDIRECTIONAL SURGE PROTECTI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 4.3pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 37.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 71V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: 36V BIDIRECTIONAL SURGE PROTECTI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 4.3pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 37.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 71V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSD36CDYFRQ1 TSD36CDYFRQ1 Виробник : Texas Instruments tsd24c-q1.pdf?ts=1749227343164 ESD Protection Diodes / TVS Diodes 36V bidirectional su rge protection devi
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TSD36CDYFRQ1 TSD36CDYFRQ1 Виробник : Texas Instruments tsd24c-q1.pdf?ts=1749227343164 Description: 36V BIDIRECTIONAL SURGE PROTECTI
Type: Zener
Applications: USB
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W