TSF10102C
TSF10102C Taiwan Semiconductor
datasheet
Виробник: Taiwan Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 100V, Trench Schottky
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOT 100V 5A ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 730 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSF10102C TSF10102C Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation datasheet Description: DIODE ARR SCHOT 100V 5A ITO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 730 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V