TSF10L200CW Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARR SCHOT 200V 5A ITO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Not For New Designs
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOT 200V 5A ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Not For New Designs, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Інші пропозиції TSF10L200CW
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
TSF10L200CW | Виробник : Taiwan Semiconductor |
Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 200V, Trench Schottky |