TSF20H100C
TSF20H100C Taiwan Semiconductor Corporation
TSF20H100C SERIES_J2105.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 100V ITO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 100V ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 100 V.
Інші пропозиції TSF20H100C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSF20H100C TSF20H100C Виробник : Taiwan Semiconductor TSF20H100C SERIES_J2105.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 20A, 100V, Trench Schottky