TSF20H60C
TSF20H60C Taiwan Semiconductor Corporation
TSF20H60C_C2012.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 20A, 60V, TRENCH SCHOTTKY
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 650 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 60 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20A, 60V, TRENCH SCHOTTKY, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 650 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 60 V.
Інші пропозиції TSF20H60C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSF20H60C TSF20H60C Виробник : Taiwan Semiconductor TSF20H60C_C2012.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 20A, 60V, Trench Schottky