TSF20L200C C0G
TSF20L200C C0G Taiwan Semiconductor
39615491829095576tsf20l100c20series_b14.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Schottky 200V 20A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 20A; ITO220AB; 980mV; Ir: 100uA, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: THT, Load current: 20A, Case: ITO220AB, Max. forward voltage: 0.98V, Max. forward impulse current: 100A, Leakage current: 0.1mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSF20L200C C0G TSF20L200C C0G Виробник : Taiwan Semiconductor 39615491829095576tsf20l100c20series_b14.pdf Diode Schottky 200V 20A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
на замовлення 706 шт:
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 20A; ITO220AB; 980mV; Ir: 100uA
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: THT
Load current: 20A
Case: ITO220AB
Max. forward voltage: 0.98V
Max. forward impulse current: 100A
Leakage current: 0.1mA
Кількість Ціна
TSF20L200C C0G TSF20L200C C0G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSF20L100C-TSF20L200C_C2105.pdf Description: DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
товару немає в наявності
TSF20L200C C0G TSF20L200C C0G Виробник : Taiwan Semiconductor TSF20L100C_SERIES_B14-1918667.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 20A, 200V, Trench Schottky