TSF30H150C Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 150V ITO220AB
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 150 V
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 150V ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 150 V.
Інші пропозиції TSF30H150C
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
TSF30H150C | Виробник : Taiwan Semiconductor |
Schottky Diodes & Rectifiers 30A, 150V, Trench Schottky |