TSF30H60C
TSF30H60C TAIWAN SEMICONDUCTOR
3256639.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - TSF30H60C - Schottky-Gleichrichterdiode, 60 V, 30 A, Zweifach, gemeinsame Kathode, ITO-220AB, 3 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: ITO-220AB
Durchlassstoßstrom: 230A
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Zweifach, gemeinsame Kathode
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 700mV
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 30A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: Trench Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 60V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 1972 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - TSF30H60C - Schottky-Gleichrichterdiode, 60 V, 30 A, Zweifach, gemeinsame Kathode, ITO-220AB, 3 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: ITO-220AB, Durchlassstoßstrom: 230A, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Zweifach, gemeinsame Kathode, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Durchlassspannung, max.: 700mV, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 30A, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: Trench Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 60V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Інші пропозиції TSF30H60C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSF30H60C TSF30H60C Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSF30H60C_D2102.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 60V 15A ITO220AB
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 60 V
товару немає в наявності
TSF30H60C TSF30H60C Виробник : Taiwan Semiconductor TSF30H60C_D2102.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30A, 60V, Trench Schottky