TSF30U100C
TSF30U100C Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=TSF30U100C
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARR SCHOTT 100V ITO220AB
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 100V ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V.
Інші пропозиції TSF30U100C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSF30U100C TSF30U100C Виробник : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=TSF30U100C Schottky Diodes & Rectifiers 30A, 100V, Trench Schottky