TSG65N068CE RVG
TSG65N068CE RVG Taiwan Semiconductor Corporation
TSG65N068CE_A2303.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 650V, 30A, PDFN88, E-MODE GAN TR
Packaging: Cut Tape (CT)
на замовлення 2951 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-JFET; GaN; unipolar; HEMT; 650V; 30A; Idm: 60A; PDFN88, Type of transistor: N-JFET, Technology: GaN, Polarisation: unipolar, Kind of transistor: HEMT, Drain-source voltage: 650V, Drain current: 30A, Pulsed drain current: 60A, Case: PDFN88, Gate-source voltage: -10...7V, On-state resistance: 68mΩ, Mounting: SMD, Gate charge: 6.7nC, Kind of package: tape, Kind of channel: enhancement, Features of semiconductor devices: Kelvin terminal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSG65N068CE RVG TSG65N068CE RVG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSG65N068CE_A2303.pdf Description: 650V, 30A, PDFN88, E-MODE GAN TR
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
TSG65N068CE RVG TSG65N068CE RVG Виробник : Taiwan Semiconductor TSG65N068CE_A2303.pdf GaN FETs 650V, 30A, PDFN88, E-mode GaN Transistor
товару немає в наявності
Description: Transistor: N-JFET; GaN; unipolar; HEMT; 650V; 30A; Idm: 60A; PDFN88
Type of transistor: N-JFET
Technology: GaN
Polarisation: unipolar
Kind of transistor: HEMT
Drain-source voltage: 650V
Drain current: 30A
Pulsed drain current: 60A
Case: PDFN88
Gate-source voltage: -10...7V
On-state resistance: 68mΩ