TSI10L200CW
TSI10L200CW Taiwan Semiconductor Corporation
TSI10L200CW_B2104.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARRAY SCHOTT 200V 5A I2PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A
Supplier Device Package: I2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY SCHOTT 200V 5A I2PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A, Supplier Device Package: I2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Інші пропозиції TSI10L200CW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSI10L200CW Виробник : Taiwan Semiconductor TSI10L200CW_A15-1918742.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 200V, Trench Schottky